Kontakt

Üldkontakandmed

Telefon: 611 6390

Email: info@emsa.ee

Aadress:
Pärnu mnt 41a
10119 Tallinn
Eesti

Vaata asukohta kaardil

Oleme avatud tööpäeviti 9.00-17.00

Seoses eriolukorra kehtestamisega oleme liikmete teenistuses peamiselt telefonide ja e-kirjade kaudu. Kui sellest siiski ei piisa, palun leppige kohtumiseks aeg eelnevalt kokku.

 

Jälgi meid Facebookis

Kirjuta meile

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sekretariaat

Jüri Lember

Esimees
Tel +372 661 6131
GSM 372 50 12 507
jlem@online.ee

Jaanus Kuiv

ITF-i inspektor
EMSA aseesimees
GSM +372 52 37 907
kuiv_jaanus@itf.org.uk

Kaia Vask

Peasekretär
Tel +372 661 6132
GSM +372 51 37 437
kaia.vask@emsa.ee

Aleksander Meier

Sadamatöötajate koordinaator
Tel + 372 611 6391
GSM +372 51 11 299
aleksander.meier@emsa.ee

Hannes Roosaar

Organisatsioonisekretär
Tel +372 611 6391
GSM +372 55 71 897
hannes.roosaar@emsa.ee

Jaana Põlts

Sekretär-raamatupidaja
Tel +372 611 6390
GSM +372 53 459 085
info@emsa.ee

Evelin Tomson

Projektijuht
GSM +37256457733
evelin.tomson@emsa.ee

Peausaldusisikud

Anne Sisask

OÜ Hansaliin
tel +372 52 86 862
anne.sisask@emsa.ee

Kaimar Vapper

HT Laevateenindus
tel +372 51 39 787
kaimar.vapper@emsa.ee

Anne-Ly Kaar

OÜ TLG Hotell
tel +372 56198841